Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití

Kód: 8742623

Úplný název:

Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití (kol.): Plánování, realizace, péce, sklizen, využití

Autor a popis:

Holzerovi Claudia a Josef Andreas, Kalkhof Jens,, ALMAN, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Bylinkové spirály představují zahradní prvek s vícenásobným užitkem. Jak je správně založit se dozvíte v této knize. Paleta představovaných možností realizace sahá od terasovitých zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek a suché zídky až ke kráterovým neboli klimatickým zahradám. A aby nezůstalo jen u výstavby, věnuje se část knihy skrytým hvězdám každé zahrady - bylinkám a jejich mnohostrannému využití v kuchyni, přírodním léčitelství a lékárnictví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Království bylinek v permakulturní zahradě - Plánování, realizace, péče, sklizeň, využití