Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie

Kód: 8724908

Úplný název:

Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie (Gilchrist Roger): Seznámení s biodynamickým prístupem kraniosakrální terapie

Autor a popis:

Gilchrist Roger, Maitrea, 194 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha srozumitelně zpřístupňuje poměrně složitý obor kraniosakrální terapie a zaměřuje se především na jeho duchovní rozměr a na práci s dynamickými silami a energiemi v těle. V tomto uceleném svazku předkládá Roger Gilchrist stručný přehled historického vývoje kraniosakrální terapie i její současné situace a nastiňuje význam kraniosakrální praxe v systému zdravotní péče. Autor odpovídá na široké spektrum otázek, které často vyvstávají mezi klienty a praktikujícími. Tato kniha poskytuje základní přehled principů a dovedností kraniosakrální práce praktikantům, studentům, zdravotníkům, ale i pacientům a klientům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kraniosakrální biodynamika - Seznámení s biodynamickým přístupem kraniosakrální terapie