Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb

Kód: 2560970

Úplný název:

Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb (Civardi Giovanni): Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb

Autor a popis:

Civardi Giovanni, Svojtka&Co., 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
54 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Je obecně známo, že lidské ruce i nohy se svou podobou u každého člověka trochu liší. I význam gest a postojů v uměleckém vyobrazení je neopomenutelný. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby rukou a nohou. Doufáme, že vás tato knížka naučí, jak začít s jejich pozorováním tak, aby se pro vás staly náměty pro procvičování jejich kresby"objektivním" způsobem a realisticky věrohodně, později s čím dál větší nezávislostí a svobodou osobního stylu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kreslíme nohy a ruce - Jak nakreslit jejich tvar, proporce, gesta a pohyb