Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne

Kód: 2561277

Úplný název:

Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne (kol.): Predškoláci

Autor a popis:

Svojtka&Co., 80 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
50 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pomocí několika tahů lze vykouzlit spoustu skvělých obrázků: třeba roztomilého pejska, lahodnou zmrzlinu, senzační vrtulník a mnoho dalších. Tento sešit, který je určen pro předškoláky, nabízí více než 30 různých motivů k překreslování. Kromě toho obsahuje 16 stránek s vhodně upraveným pozadím určeným k domalování, do něhož mohou děti dokreslit obrázky, které se právě naučily. Uvedenou metodou krok za krokem zvládne kreslení každý malý výtvarník. Jen se do toho pustit!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Kreslíme snadno a rychle - Každý malý výtvarník to zvládne