Křišťálové srdce

Kód: 7222823

Úplný název:

Křišťálové srdce (Fiorato Marina):

Autor a popis:

Fiorato Marina, Víkend, 296 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Benátky, 1681. Bohatství zdejší republiky vyrůstá z krve a potu sklářských dílen a benátská zrcadla se ve světě cení nad zlato. Tajemství jejich výroby žárlivě střeží Rada desíti a sklářští mistři jsou drženi jako vězni na ostrově Murano, odkud se nesmějí vzdalovat. Nejlepší z nich Corradino Manin přesto najde nebezpečný způsob, jak uniknout, a prodá svůj um francouzskému Králi Slunce, Ludvíku XIV. Je to pro něj jediný způsob, jak zachránit svou milovanou nemanželskou dceru.
Potomkem z Maninovy dynastie je i Nora Maninová, která jako dítě odjela s anglickou matkou do její vlasti. Po krátkém nevydařeném manželství se vydává do města svých předků, aby se tu učila sklářskému řemeslu. Když začínají na povrch vyplouvat děsivá tajemství z Corradinova života, Nora zjišťuje, že i její osud je navěky propojen s tím záhadně krásným i krutým městem, jež si zvolila za svůj nový domov.
Nezapomenutelný příběh lásky a zrady, jenž se začal odvíjet v Benátkách období renesance, se v románu Křišťálové srdce naklání přes propast staletí do současnosti, která jediná může dát rozhřešení aktérům dávné tragédie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Křišťálové srdce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Křišťálové srdce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Křišťálové srdce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Křišťálové srdce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Křišťálové srdce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány