Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše

Kód: 7249303

Úplný název:

Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše (kol.): Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy, kaše

Autor a popis:

COLUMBUS, 344 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Doby, kdy stály do řeznictví dvě fronty, jedna zepředu pro spoluobčany takřka běžné, druhá zezadu pro manželky stranických tajemníků, taxikářů a vítězů festivalů politické písně, je snad dávno pryč. V řeznictví se dneska předhánějí v nabídkách těch nejnádhernějších mas i masných výrobků. Přesto nám z časů, kdy do řeznictví vedly ty dvě fronty, něco zůstalo. Podezření, že v paštice není vždy úplně to, co bychom si do ní dali sami.

V Revue kuchařského umění z října 1932 se píše:
Tento velmi lehký, v cizině oblíbený pokrm slouží buď jako samostatný chod nebo jest užíván, a to v hojné míře, jako předkrm. Je lehce stravitelný a podává se hojně i nemocným. Z máslového těsta uděláme kolečka, dáme na suchý plech do růžova upéct. Promáčknutím pak vyhloubíme důlek, který pak plníme různou náplní. Třeba na kostičky nakrájená husí játra, dušená na másle, se stejně nakrájenými lanýži; vše se pak váže bílou drůbežnou omáčkou a šťávou lehce oglazíruje.

Kdybyste náhodou neměli po ruce lanýže, ani důvěryhodného řezníka, věříme, že si v této knize, krom křížovek, najdete k přípravě, nejenom paštik, mnoho dalších inspirujících nápadů.

Dobrou chuť přeje Columbus
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křížovky, hádanky, hry

 
Knihkupectví / Volný čas / Křížovky, hádanky, hry / Křížovky s recepty - Paštiky, tymbaly, rosoly, krémy a kaše