Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže

Kód: 2422560

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 184 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nikdy není na světě tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Nick Vargas z americké Floridy o tom ví své. Poté, co jeho maminka zemřela a otec si do Mangrovové kotliny přivedl novomanželku a svým dvěma chlapcům nevlastní sestru, už nic není jako dřív, protože Laurie je jako posedlá po bytostech z kouzelného světa, kteří si spolu vyřizují účty. Prostřední svazek druhé série světoznámé Kroniky rodu Spiderwicků na scénu vedle hromotluků z předchozího dílu přivolává další nevypočitatelnou bytost z Klíče Arthura Spiderwicka a hlavně pořádně nabírá na obrátkách. Nickův domov postihne katastrofa, o jejíchž původcích vědí své jen sourozenci Vargasovi, a tak naši mladí obrobijci budou čelit neuvěřitelným zážitkům a ještě obrovitějším potížím. Podaří se jim zachránit Floridu před nebezpečím, jež povstává z hlíny a chystá se zlikvidovat svět? Pomůže jim Slepejš Jack? A jakou roli v tom sehrají mořské panny z přístavu, exotická akvarijní rybka a diktafon? Mějte kuráž, čtěte dál, co jim osud přichystal! Přeložila Jana Jašová, verše Petr Matoušek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom/2: Obrovité potíže