Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň

Kód: 2422758

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 224 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Jednou za pět set let se probouzejí hromotluci a pustoší celý kraj. Jenže Nick Vargas z Floridy se zoufale zmýlil, když je s pomocí svých sourozenců i Mallory, Jareda a Simona Graceových vlákal do moře. Netvoři měli splnit důležitý úkol: z puklin všude po městě se hrabou černí dráčci, kteří hbitě rostou, a jen hromotluci je umějí zlikvidovat. Pocit ohrožení, v němž se ocitl Nickův svět, navíc nijak neulehčují poměry v jejich rozhádané rodině. Je pouze na chlapci, aby uvedl věci do pořádku a dával dobrý pozor na svůj krk i na to, co komu zase naslibuje. Během záchranné operace se totiž setká nejen se starými známými vodními žínkami, pocítí, jak soptí hromotluk, nečekaně se ocitne v břiše další vypečené obludy, ale hlavně bude čelit hydře. Závěrečný svazek druhé řady jednoho z nejslavnějších amerických knižních seriálů pro děti spěje k bitvě na život a na smrt. Bude Vargasovým a Graceovým stačit, že mají jeden druhého a že jim přibyl neohrožený pomocník? Co je ještě třeba, aby se vše vrátilo do starých kolejí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků - A co bylo potom 3: Veličenstvo saň