Kuba - Královna Karibiku

Kód: 7234462

Úplný název:

Kuba - Královna Karibiku (Fagiuoli Martino):

Autor a popis:

Rebo, 290 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
629 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nic tak krásného jsem v životě neviděl!" zvolal Kryštof Kolumbus,okouzlený krásou kubánského pobřeží a okolního moře. Stejná slova pronesl a napsal Ernest Hemingway, když se o 450 let později ocitl v rybářské vesničce Aymar. Neméně uchváceni světlem, barvami a rytmem života této hřejivé a pohostinné země jsou i dnešní návštěvníci ostrova.
Nepřístupné, divoké útesy, nekonečné písčité pláže, tropické pralesy, klikaté hřebeny a skalní štíty hor - to jsou jen některé šperky tvořící bohatství Kuby, pravého srdce Karibiku. Ti, kdo dokáží stejně obdivovat i dílo člověka, zde najdou fascinující atributy umění, historie i současného života. Každý kout ostrova skrývá nějaký poklad. Na ulicích a v barech neustále zní hudba, která je dědictvím minulosti a současně tepem smíšené krve mnoha etnických skupin, jež proudí v žilách 11 milionů obyvatel ostrova.
Kniha, kterou držíte v rukou, je věnována největšímu ostrovu v Mexickém zálivu jeho přírodním pokladům stejně jako nevšední a rozporuplné historii. Najdete v ní zachyceny překrásné scenerie jednoho z posledních přírodních rájů na Zemi, ale především záběry dokumentující plavbu tohoto úchvatného ostrovního korábu, nazývaného Královna Karibiku, oceánem dějin.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuba - Královna Karibiku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuba - Královna Karibiku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuba - Královna Karibiku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuba - Královna Karibiku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuba - Královna Karibiku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Kuba - Královna Karibiku