Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily

Kód: 7234743

Úplný název:

Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily (Seeman Nicole):

Autor a popis:

Seeman Nicole, Rebo, 160 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
14 Kč (19 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pozvete přátele na večeři a oni vám hned nabídnou, že přinesou raději jídlo sami. Objednáváte si jako obvykle telefonicky pizzu do domu a ani se nemusíte představovat (firma už zná dobře vaší adresu i oblíbené ingredience). Prohlídka vaší spíže (pokud nějakou máte) je doslova archeologickou expedicí (některé potraviny jsou opravdu uctyhodně staré). Představa, že by jste měla provozovat bungee jumping v Grand Canyonu, je pro vás méně stresující, než pomyšlení, že byste měla připravit večeři pro tchyni. Máte pocit, že k četbě kuchařky potřebujete odborného poradce (nebo překladatele). Ale přesto máte tu nejlepší vůli naučit se konečně vařit! V této knize nabízíme 60 jednoduchých, moderních a dokonale popsaných receptů, které všem ženám, které si v kuchyni příliš nevěří, umožní obstát v každé situaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Kuchařka pro dívky, které se od svých matek příliš nenaučily