Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt

Kód: 8675794

Úplný název:

Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt (Přichystal Aleš):

Autor a popis:

Přichystal Aleš, Nakladatelství VEGA-L, 156 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (215 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kolem „fondů Evropské unie“ panuje mnoho mýtů a smyšlenek. Často se pojem „eurofondy“ stává novodobým zaříkávadlem, jakousi tajemnou formuli přivozující automaticky úspěch. Možnost „dosáhnout si na evropské peníze“ se stává lákadlem pro obce, města, kraje, podniky a podnikatele, školy i neziskové organizace. Přitom napsat dobrý projekt není vůbec jednoduché. A následně ho administrovat – je ještě složitější. Kuchařka pro žadatele z fondů EU je návod, jak zvládnout vážné problémy při vyhledávání dotačních titulů, psaní a podávání projektů a v případě úspěchu při následné administraci projektu. Cílem autora nebylo vytvořit ucelený přehled všeho, co se kolem fondů EU vyskytuje. Snaží se pouze formou rad a předaných zkušeností upozornit na problémy, které v průběhu celého procesu od rozhodnutí využít některý z „eurofondů“ až po úspěšně podaný a schválený projekt, mohou vzniknout. Informace jsou v textu v mnoha případech záměrně zjednodušeny, a to s cílem přiblížit tuto jinak značně složitou oblast co největšímu počtu zájemců. Formou jednoduchých otázek a odpovědí se dostává čtenáři, zajímajícího se o možnosti využití evropských fondů, ucelený přehled.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt