Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání

Kód: 2550704

Úplný název:

Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 0 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sada maličkých knížek z kufříku je určena nejmenším dětem. Díky veselým a pestrým obrázkům si malý čtenář zopakuje první slova, barvy, protiklady, písmenka, číslice od 1 do 12, tvary a jména zvířat a ptáků. Všech deset knížek může nosit všude s sebou v praktickém kufříku.

rozměry kufříku: 300 mm × 200 mm × 40 mm

rozměry knihy: 90 mm × 95 mm

10× 12stránková kniha
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro nejmenší

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Knihy pro nejmenší / Kufřík plný knížek - Veselé obrázkové čtení pro zvídavé děti - 10 leporel - 2. vydání