Kukla motýla

Kód: 7359123

Úplný název:

Kukla motýla (Terrellová Heather):

Autor a popis:

Terrellová Heather, Metafora, 314 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
40 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tajemný příběh holandského mistrovského díla… přes spáry nacistů do temného podsvětí dnešního světa obchodování s uměleckými předměty.
Složité historické linie příběhu se splétají do brilantního napínavého celku. Heather Terrellová píše svižný příběh ztraceného obrazu a třech obdivuhodných osobností: vášnivého malíře, který kvůli obrazu ztratí svou obživu, nadšeného sběratele, který kvůli obrazu zemře a neúnavné právničky, která se odhodlá zahodit svou kariéru, jen aby obraz zachránila.
Ústřední postavou příběhu je Mara Coyneová, aktivní advokátka z Manhattanu, které byl přidělen případ obhajoby jedné prestižní aukční síně před žalobou, že jeden z obrazů, pocházejícího z veřejného prodeje, byl za války ukraden nacisty. Ale stejné dovednosti, které Mara uplatňuje jako advokátka, vyvolají její podezření a ona se začne domnívat, že obžaloba by mohla být oprávněná. Mara, která je lapena do složitého bludiště právních kliček a šokujících zvratů, řeší případ, jenž ji může zajistit skvělou budoucnost nebo ji naprosto zničit.
Kukla motýla je famózní román od nové, talentované a energické spisovatelky, který čtenáře provází od podzemního katolického hnutí v Holandsku sedmnáctého století, přes nevýslovné zločiny nacistů za Druhé světové války až k současnému světu umění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kukla motýla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kukla motýla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kukla motýla (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kukla motýla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kukla motýla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé