Kuře na 301 způsobů - 301 receptů

Kód: 8668137

Úplný název:

Kuře na 301 způsobů - 301 receptů (Aubrechtová Markéta):

Autor a popis:

Aubrechtová Markéta, GEN, 198 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pečené kuře, kuřecí řízek nebo minutka z kuřecího masa jistě stály v počátcích kuchařských pokusů každého, kdo se rozhodl vařit a věnovat čas přípravě domácí stravy. Z jemného a měkkého kuřecího masa i kuchařský začátečník uvaří jedlý, ba dokonce chutný pokrm.

Tři stovky receptů, z nichž některé vznikly či byly vyzkoušeny před téměř třiceti lety, mohou začátečníkům pomoci při správné přípravě pokrmů a zkušeným domácím kuchařům rozšířit jejich zavedený jídelníček o nové druhy jídel.

Kuchařské recepty v této knize se zaměřují na úpravu kuřecího masa. Kuřecí maso je v současné době na našem trhu k dostání v různém druhu zpracování - od kuřat celých mražených či chlazených přes naporcované okořeněné díly až po směsi na polévky a roztříděné drůbky.

Recepty jsou rozděleny do skupin podle hlavního způsobu úpravy na polévky, dušená, grilovaná, pečená a smažená masa včetně minutek, saláty a speciality. Přípravou kuřecích pokrmů v mikrovlnné troubě se tato kuchařská kniha nezabývá, protože existuje celá řada publikací zaměřených na tento způsob úpravy.

Ve většině receptů se jedná o poměrně jednoduchou technologii přípravy jídla s běžnými a cenově dostupnými surovinami. Autorka čtenářům přeje, aby si v této knize našli inspiraci pro svá nová oblíbená jídla, která jim budou chutnat a kterými potěší nejen sebe a členy své rodiny, ale i své přátele.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuře na 301 způsobů - 301 receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuře na 301 způsobů - 301 receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuře na 301 způsobů - 301 receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuře na 301 způsobů - 301 receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuře na 301 způsobů - 301 receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Kuře na 301 způsobů - 301 receptů