Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce

Kód: 7349491

Úplný název:

Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce (Cohen Alan): Cesta od strachu k plné lásce

Autor a popis:

Cohen Alan, Pragma, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Kurz zázraků - spirituální myšlenkový systém, který nás formou samostudia učí, jak správně milovat a odpouštět - upoutal mysli a srdce milionů lidí. Kurz přináší vnitřní mír tam, kde doposud vládl strach a bolest, a jeho univerzálním poselstvím je obrovská schopnost uzdravovat.
Alan Cohen, student a učitel Kurzu zázraků po více než 30 let, využívá obecné myšlenky Kurzu a přetváří je ve 22 stručných a snadno pochopitelných kapitol. Tento jedinečný a čtivý průvodce nabízí zábavné příklady, příběhy a reálná využití, které pomohou při studiu jak zkušenějším, tak novým studentům Kurzu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce