Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první

Kód: 7387181

Úplný název:

Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první (Carey Jacqueline): Trilogie Kushiel, kniha první

Autor a popis:

Carey Jacqueline, Triton, 680 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Země Terre d´Ange je místo nedostižné krásy a půvabu. Říká se, že tu zemi našli andělé a příští potomstvo, které vzešlo ze sémě andělů a lidí, žilo podle jediného prostého pravidla: miluj podle touhy své. Phedre nó Delaunay je mladá žena, kterou jako dítě prodali do cizích služeb. Když její závazek koupí Anafiel Delaunay, je první, kdo pozná, kým a čím je: jednou z těch, které označila Kushielova střela, aby navždy prožívala rozkoš zároveň s bolestí. Phedre, stejně schopná špiónka jako i kurtizána, zavadí o spiknutí, které hrozí zničit samu podstatu její rodné země. Zrada ji přivádí na cestu; láska a smysl pro čest ji ženou dál. Události ji přivedou až na hranici zoufalství - a dál. Nenáviděný přítel, milující nepřítel, milovaný zrádce; ti všichni mohou mít v tomhle světě tutéž falešnou masku a Phedre bude mít jen jedinou šanci zachránit všechno, co je jí drahé. Zasazen do světa falešných básníků, proradných dvořanů, opěvovaných zrádců a opravdové machiavelistické podlosti je kniha románem o ušlechtilosti, vznešenosti, obětování, zradě a dalekosahajících spiknutích. Od dob Duny tu nebyl příběh srovnatelný s Kushielovou střelou - silný příběh o náhlém konci starého věku a počátku nového.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Kushielova střela - Trilogie Kushiel, kniha první