Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení

Kód: 2463326

Úplný název:

Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení (Šíma Jan):

Autor a popis:

Šíma Jan, Karolinum, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Služby, jakožto neustále sílící obor lidské činnosti, a hodnocení jejich kvality z pohledu zákazníka, ale i obecné poznatky z jejich marketingu, jsou hlavním tématem knihy. Kapitoly tvořící provázaný celek seznamují čtenáře s teoretickými východisky i s praktickým pohledem umožňujícím vztáhnout teoretické poznatky ke konkrétním situacím v prostředí sportovních zařízení. Kniha nabízí nejen teoretické zázemí, ale i případovou studii, která ukazuje využití jedné z prezentovaných metod a také návod k interpretaci a analýze získaných výsledků s možností aplikace a rozšíření na konkrétní podmínky v oblasti sportu. Je tak užitečnou příručkou pro ty, kdo se chtějí lépe orientovat v oblasti marketingu sportovních zařízení, kdo chtějí zjistit, jak kvalitní služby nabízejí, nebo jen nabízené služby lépe cílit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kvalita služeb sportovních zařízení a možnosti jejího hodnocení