Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů

Kód: 2475263

Úplný název:

Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů (Gruber Jan, Kyrianová Hana, Fonville Alexandra):

Autor a popis:

Gruber Jan, Kyrianová Hana, Fonville Alexandra,, Grada, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Naučte se orientovat v lidských vlastnostech a dovednostech! Jste-li manažerem nebo zaměstnancem oddělení lidských zdrojů, je pro vás klíčové umět posoudit schopnosti stávajících i potenciálních kolegů. Potřebujete odhadnout, jakým způsobem přemýšlejí a pracují, znát jejich pracovní výkonnost, motivaci a schopnost plánovat. Také musíte vědět, zda dokážou přesvědčit a motivovat druhé. Způsobům, jak to určit co nejkvalitněji a nejpřesněji, se věnuje tato kniha.

Publikace vám srozumitelnou formou přiblíží metody, jak u lidí nacházet a odhadovat jejich schopnosti (například jak se pozná, že je někdo „rozený obchodník“) a také jak s těmito metodami pracovat, aby poskytly věrohodné výsledky. Seznámíte se s tím, jaké jsou hodnotitelské dovednosti, proč jsou často protikladné „zdravému rozumu“ a co se s tím dá dělat. Budete umět předcházet chybám při hodnocení a využívat vlastní síť postojů, přesvědčení i předsudků tak, aby sloužila kvalitnímu a přesvědčivému odhadu lidské povahy. Dozvíte se:

• co se děje při sdělení zpětné vazby posuzovanému a jakým způsobem to ovlivňuje jeho další pracovní růst
• jak ovlivňuje výběr zaměstnanců atmosféru a výkonnost pracovního týmu
• jak použití moderních metod (development centrum, assessment centrum, výběrový pohovor, individuální psychodiagnostické vyšetření aj.) ovlivňuje prestiž oddělení lidských zdrojů
Hlubší informace o problematice posuzování zaměstnanců ocení i studenti ekonomických, manažerských a humanitních oborů, které se zabývají studiem lidské psychiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů