Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací

Kód: 7359338

Úplný název:

Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací (Pryke Paula): Oslava krásy kvetinových dekorací

Autor a popis:

Pryke Paula, Metafora, 384 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Oslava krásy květinových dekorací. Krok za krokem poradíme, jak na to, takže vaše dílo nebude k rozeznání od práce zkušených floristů.
Když Paula Pryke před pětadvaceti lety otevřela své květinové studio, byla už pravou mistryní svého oboru, proslavenou citem pro barvy a neobvyklé, inspirativní nápady. Tohle všechno jí zajistilo místo na špičce, kde setrvává dodnes.

V téhle knížce naleznete množství ukázek její práce, takže se nejen potěšíte pohledem na krásu kytic, ale současně se můžete přímo u ní učit a vyrábět podle jejího vzoru právě tak úžasné dekorace.

Na každé stránce objevíte něco nového, okouzlující palety barev, tvarů a sestav. Naučíte se kombinovat odstíny a barvy tak, aby působily co nejkrásněji, a dozvíte se, jak si počínat, aby vaše kytice byly skutečnými klenoty. Přitom si můžete vybrat, zda dáte přednost tradiční podobě, nebo zvolíte něco novějšího až supermoderního, jestli si vyrobíte malou kytičku pro všední den, nebo velkou výzdobu pro slavnostní příležitost. Potřebujete kytici na svatbu, k narozeninám, na vánoční stůl, jako dárek hostitelce? Žádný problém - to všechno tady naleznete.

V praktické části na vás totiž čeká 24 návrhů, podle nichž můžete vyrobit své vlastní dílo. Podrobný a srozumitelný návod pomůže i těm docela nezkušeným a udělá z nich zručné floristy. Začít můžeme tím jednodušším - prostými pěknými kytičkami - a pokračovat až k nevídaným kreacím a kombinacím.

Zkrátka - zkuste to s květinami a rozkvetete!

Nahlédnout do Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací Nahlédnout do Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Květinové vazby - Oslava krásy květinových dekorací