Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo

Kód: 2475184

Úplný název:

Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo (Hanzelka Petr): Správná rostlina na správné místo

Autor a popis:

Hanzelka Petr, Grada, 200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
331 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost. A přece jen se kvetoucí květinové záhony objevují v zahradách méně, než by se čekalo. Souvisí to asi se zažitou představou o pracnosti a neustálé péči o květinové výsadby. Cílem této knihy proto není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu. Zjistíte, že při správném výběru rostlin nestrávíte prací na zahradě tolik času, kolik jste předpokládali. Autor se zaměřuje na popis těch druhů, které jsou vhodné do klasických trvalkových záhonů, do přírodně pojatých zahrad, k okraji jezírek, nebo naopak do výsadeb bez nutnosti závlahy. Nezapomíná ani na estetické zásady při výsadbě a současné trendy při zahradních úpravách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo