Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49

Kód: 7238713

Úplný název:

Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49 (Herrmann Heike):

Autor a popis:

Heike Herrmann, Fraus, 48 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
149 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Co jsou to rostlinná společenstva? Jak se nazývají nejvýznamnější rostlinné čeledi? Proč bychom měli chránit přírodu? Na tyto a další otázky odpovídají ve svazku encyklopedické řady CO-JAK-PROČ, který je věnován rostlinám volně se vyskytujícím v přírodě, autoři Dr. Heike Herrmann a Andreas Zeugner. Představují nám nejdůležitější druhy středoevropských rostlin v jejich přirozeném prostředí a podávají informace o kořenících, léčivých či jedovatých rostlinách. V knize rovněž najdeme popis stavby rostlinného těla, dozvíme se, jaký význam mají jednotlivé jeho části a jakým způsobem se rostliny rozmnožují či vytvářejí plody a semena.
Studium přírody, jejíž jsou rostliny neodmyslitelnou součástí, napomůže k lepšímu pochopení přírodních zákonitostí a vytvoření si bližšího vztahu k přírodě jako takové. Pro českého čtenáře knihu upravil a doplnil Mgr. Tomáš Č. Kučera, pedagog katedry biologie FPE ZČU v Plzni a člen České botanické společnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Květiny v přírodě - Co, jak, proč? - svazek 49