Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí

Kód: 7387366

Úplný název:

Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí (Armstrong Lance, Kreutzová Elizabeth):

Autor a popis:

Triton, 218 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
454 Kč (648 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha fotografií s popisky od Lance Armstronga, jednoho z nejvlivnějších lidí současnosti. V letech 1999 až 2005 vyhrál sedmkrát v řadě Tour de France, nejslavnější cyklistický závod. Je to tím obdivuhodnější, že předtím překonal rakovinu. Po dalším úspěchu již netoužil, raději se chtěl věnovat rozrůstající se rodině, hnutí své nadace za celosvětový boj s rakovinou a vůbec tomu, na co neměl při sportování čas. Po třech letech však neodolal a k závodění se vrátil.
Kniha volně navazuje na Armstrongovy životopisy, které v nedávných letech rovněž vydalo nakladatelství Triton. V obraze zprostředkovává zákulisí jeho návratu a „skutečný život zevnitř“: trénování, závodění, poflakování, vychovávání dětí, práci s lidmi zápasícími s rakovinou.
Elizabeth Kreutzová je zkušená a úspěšná specialistka na dokumentární sportovní fotografii. Letos v únoru získala za jeden ze snímků z této knihy cenu v 53. ročníku fotosoutěže World Press Photo v kategorii sportovních příběhů.

Jak Armstrong říká, „abyste přišli na to, co je podstata života, nemusíte mít smrt na jazyku - ale možná to pomáhá. Tak se kochejte!“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Lance Armstrong - Comeback 2.0 - Soupeření a soukromí