Láska je Lež

Kód: 8770208

Úplný název:

Láska je Lež (Karakevas Statis):

Autor a popis:

Karakevas Statis, xPrint, 220 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha vypráví skutečný příběh skutečného muže, který ztratil víru v lásku. Jeho nedůvěra k ženám byla tak velká, že ji ukazoval tím nejhorším způsobem. Jednoho dne ale potkal ženu, která změnila celý jeho svět.
Všechny scény, které kniha obsahuje, popisují skutečné události autenticky syrovým způsobem. Věci jsou zde nazývány pravým jménem. Některé pasáže mohou čtenáře šokovat. Ve skutečnosti se ale jedná o běžný, vědomý i podvědomý způsob myšlení, mluvy a jednání reálných postav. Společensky nepřijatelná podoba některých sprostých, až perverzních úvah nás však nutí k jejich skrývání pod maskou tolerovaných forem. Některým z nás nedovolí stud si tyto věci přiznat. Jiní si je nepřipouštějí, ovšem v hloubi duše o nich sní.
Text knihy reflektuje a věrně dokumentuje poznatky z analýzy stovek mužů a žen, jejichž životní zkušenosti kniha čtenáři poskytuje jako návod. Ženám pomáhá nahlédnout do tajů mužské duše a pochopit jejich skryté myšlenkové pochody, jejichž pravý obraz se často od vnějších projevů zcela odlišuje. Po přečtení této knihy mnoho žen pochopí podstatu podivného chování svých partnerů, pro které mnohokrát neměly vysvětlení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Láska je Lež do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Láska je Lež.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Láska je Lež (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Láska je Lež bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Láska je Lež doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé