Láska z Paříže

Kód: 8813008

Úplný název:

Láska z Paříže (Potter Alexandra):

Autor a popis:

Potter Alexandra, Kristián, 320 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Pařížský byt, co zůstal sedmdesát let zavřený. Balíček dopisů, v nichž si milenci slibují věčnou lásku, vůně starého parfému, gramofonová deska s nostalgickým šansonem J´attendrei (Budu na tebe čekat). Tajemství, které čeká, až je někdo odhalí.
Tajemství, které čeká na Ruby Millerovou, přijíždějící do Paříže s dvojí misí: 1. zapomenout na čerstvé zklamání v lásce; 2. morálně podpořit kamarádku Harriet, co má samoty už plné zuby.
Paříž ji vtáhne do svého kouzla hned první večer a Ruby už ví, že sem nepřijela náhodou. Osud ji zavedl do Paříže, aby odhalila jedno velké rodinné tajemství.
Čeká ji klopýtání po pařížských uličkách i bulvárech, pátrání ji zavede až do Provence, ale nakonec je klíčem k záhadě něco úplně obyčejného. Velký plyšový medvěd, který jde do aukce. Co na tom, že se vyvolávací cena vyšplhá na patnáct tisíc euro? Ruby nic nezastaví.
Pro lásku by obětovala všechno. Dávní milenci čekali příliš dlouho. Čeká i jedna stará paní s rodinou. Ale je tu i jeden válečný veterán, co celý život čeká na osudový telefonát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Láska z Paříže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Láska z Paříže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Láska z Paříže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Láska z Paříže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Láska z Paříže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura