Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi

Kód: 2547925

Úplný název:

Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi (Bok John): O spolku Šalamoun a jeho predsedovi Johnu Bokovi

Autor a popis:

Bok John, Čas, 240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
50 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V této knize se dočtete o pestrém životě a myšlenkách Johna Boka - disidenta, básníka, dělníka v cirkusu, strojvůdce, hladovkáře, zpravodajského důstojníka, spolupracovníka ministrů Františka Mikloška a Bohumila Kubáta, uklízeče na toaletách, přítele Václava Havla, osoby, těšící se úctě Václava Klause, a zejména dlouholetého předsedy spolku Šalamoun.
Spolek Šalamoun se v ní představuje jako uskupení aktivních občanů, kteří usilují o zlepšení stavu české justice výzvami k ústavním činitelům a legislativními návrhy a kteří pomáhají těm, na nichž bylo v průběhu trestního řízení spácháno bezpráví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Léčba Bokem - O spolku Šalamoun a jeho předsedovi Johnu Bokovi