Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů

Kód: 2042902

Úplný název:

Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů (Hakl Marek MUDr.): Soucasné prístupy k lécbe bolesti a bolestivých syndromu

Autor a popis:

Hakl Marek MUDr. a kolektiv, Mladá Fronta, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
360 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta (fyzických, psychických a sociálních) a zároveň (vzhledem ke vzrůstajícímu počtu pacientů trpících chronickou bolestí) i dopadů na ekonomiku. Autoři mj. apelují na racionální volbu farmakoterapie s obezřetností při volbě volně prodejných přípravků a nepodceňování komunikace s pacientem.
V úvodních kapitolách jsou stručně zmíněny patofyziologie bolesti, její dělení a psychosociální souvislosti chronické bolesti. Samostatné kapitoly jsou pak věnovány metodám léčby bolesti - farmakoterapii, invazivním metodám, psychoterapii chronického algického syndromu a dalším léčebným metodám (např. akupunktuře a TENS).
V druhé, „speciální“ části publikace se autoři podrobně zabývají léčbou jednotlivých bolestivých syndromů - bolestmi hlavy, zad, komplexním regionálním bolestivým syndromem, bolestmi na hrudi a bolestí břicha, léčbou bolesti u seniorů, neuropatickou bolestí, léčbou onkologické a průlomové bolesti. Zvláštní kapitola je věnována léčbě akutní bolesti.
Text doplňuje obrazová dokumentace a řada tabulek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů