Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy

Kód: 7205115

Úplný název:

Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy (Birla,Hemlin):

Autor a popis:

Birla,Hemlin, Pragma, 160 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nedávné objevení magnetických receptorů v lidském mozku potvrdilo to, co staří lndové, Číňané, Egypťané a Řekové vždy věděli: lidské bytosti jsou silně ovlivněny magnetickým polem Země. Jemnou změnou svých vlastních energetických polí pomocí magnetů mohou znovu nabýt přirozené rovnováhy svých tělních systémů.
Léčba magnety obsahuje historii a vědecké základy této fascinující skutečnosti a přehledně vysvětluje, proč magnety zvyšují hladinu okysličení krve, snižují hladinu cholesterolu a krevní tlak, ulevují od bolesti, podporují buněčnou regeneraci, a dokonce mohou potlačit nádorové bujení. Autoři detailně popisují několik metod léčby nejrůznějších symptomů - od astmatu po bolesti zubů - a zvažují výhody takových výrobků, jako jsou magnetické náhrdelníky, opasky a zmagnetizovaná voda, stejně jako výhody obvyklých dvoupólových magnetů. Čtenáři v této knize naleznou informace o tom, jak magnetoterapie souvisí s ájurvédou a tradiční čínskou medicínou, a také jak ji lze aplikovat ve spojení s akupunkturou. Léčba magnety je tedy vyčerpávajícím průvodcem po jedné z nejstarších - a nejnovějších - prokázaných léčebných metod na světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčba magnety - Jemný a účinný způsob, jak uvést své tělo do rovnováhy