Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi

Kód: 7336379

Úplný název:

Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi (kol.):

Autor a popis:

Kol., Fontána, 288 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
188 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co nám vlastně brání, abychom žili tak, jak chceme? Proč se stále znovu dostáváme do potíží, proč se chováme nepříjemně a proč jsme nemocní? Tato kniha vám nabízí cestu k mistrovskému ovládnutí vlastního života. Ono mistrovství znamená přerůst své osobní hranice a stát se plně vědomou bytostí. K tomuto cíli vám mohou nesmírně pomoci energie světelných bytostí, které působí na duchovní, emocionální, mentální i fyzické rovině a rozpouštějí jejich blokády. Tím získáváme odvahu jednat, nabýváme důvěru a radost ze života, dokážeme rozeznat svou pravdu a plně ji prožívat, užívat si života a zakusit opravdovou lásku. Toto vše velmi napomůže vašemu rozvoji, poznání vašeho skutečného potenciálu a úspěšnému životu.
Mistrovské energie světelných bytostí obsahují energetické vibrace osvícených nebeských mistrů a představují optimální nástroj pro zodpovědný osobní růst.
V úvodní části se autoři zabývají základy práce s jemnohmotnými energiemi, ve druhé části pak prací s energiemi světelných bytostí, s jejich působením a použitím, ať už ve sormě tinktur, olejů nebo tzv. „kuliček mistrovské energie". Třetí část obsahuje popis energií a esencí 21 nebeských mistrů, z něhož se dozvíte, jak se dá jejich energie zpracovat, jak specificky působí, s jakými se pojí barvami, tarotovými kartami či drahokamy, k jakým částem těla se vztahuje a jaké zkušenosti s těmito energiemi mají další uživatelé
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi