Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině

Kód: 7428080

Úplný název:

Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině (Schramm Manfred): Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostline

Autor a popis:

Schramm Manfred, Plot, 96 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
71 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Většina z nás zná chmel jako přísadu tvořící základ piva, ale už málokdo ví, že tato rostlina hraje velkou roli i v medicíně: výtažky chmelu patří k uznávaným složkám léčivých prostředků. Nejdůležitější jsou jeho uklidňující účinky, ale podle řady odborníků může ovlivňovat i hormony. V této knize naleznete všechny důležité informace o chmelu jako léčivé kulturní rostlině. Obsahuje navíc malého průvodce pivovarnictvím a kapitoly o využití chmelu v rostlinné léčbě, například ve formě chmelového čaje, másla nebo přídavků do koupele, které si můžete sami vyzkoušet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině