Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny

Kód: 8724941

Úplný název:

Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny (Rainvilleová Claudia): Velký slovník metamedicíny

Autor a popis:

Rainvilleová Claudia, Maitrea, 620 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
311 Kč (445 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nejpřesnější a nejúplnější kniha o psychosomatických příčinách různých potíží a chorob. Plod 25 let výzkumů. Přehled o více než 1300 potížích a chorobách. Autorka nás seznamuje s možnostmi samoléčení, jak je nabízí metamedicína, s možností, jak se stát vlastním léčitelem, pomáhat se uzdravovat, stát se spolutvůrcem nového uvědomění. Velký slovník metamedicíny se bezpochyby stane vítanou pomůckou v alopatickém i holistickém lékařství, jež dokáže nenásilným způsobem pomáhat lékařům, ošetřovatelkám i psychoterapeutům lépe chápat utrpení pacientů a zavést je na cestu k uzdravení. Existují knihy, jež mohou změnit náš pohled na lékařskou vědu. A toto je jedna z nich!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Léčíme se díky porozumění jazyku svých potíží a nemocí - Velký slovník metamedicíny