Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč

Kód: 2491281

Úplný název:

Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč (Easonová Cassandra):

Autor a popis:

Easonová Cassandra, Ikar, 160 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
191 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ilustrovaný průvodce více než 150 krystaly s léčivými a magickými účinky, jež vnášejí do života harmonii a radost, podrobnou a srozumitelnou formou seznamuje čtenáře s tím, jak lze kameny využít doma, v práci, k léčbě, v magii, při věštění budoucnosti a pro náš fyzický i psychický rozvoj. Uvádí, jak dobíjet energii samotných kamenů a v podrobných tabulkách najdeme, které květy, byliny, oleje, planety a hvězdná znamení jsou spjaté s každým minerálem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčivá síla minerálů - Ilustrovaný průvodce více než 150 nerosty s léčivými a magickými úč