Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a

Kód: 7205806

Úplný název:

Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a (Höfler Anne):

Autor a popis:

Höfler Anne, Pragma, 115 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
96 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a jinými chronickými nemocemi.
Když dcerka Anne Höflerové onemocněla neurodermatitidou, zažila Anne trpkou zkušenost, že právě u chronických onemocnění selhávají postupy klasické medicíny. Autorka se obrátila k duchovnímu léčení a začala své dceři přikládat ruce. To konečně přineslo vytoužený úspěch.
V této knize předává dál své zkušenosti, kterých nabyla při léčení svého vlastního dítěte, i zkušenosti těch nesčetných rodičů, kteří se zúčastnili jejích kurzů. Přikládání rukou pomohlo mnoha dětem - postiženým nejen neurodermatitidou, nýbrž i střevními obtížemi, chronickým kašlem, nespavostí a neklidem, pomočováním a hyperaktivitou. Autorka seznamuje se základy metody přikládaní rukou a poskytuje praktické návody. Navíc také popisuje možnosti sebeléčení rodičů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčivá síla z tvých rukou - Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a