Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie

Kód: 7205114

Úplný název:

Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie (Austin Milli D.): Terapie esenciálními oleji pro vyvážení telesné energie

Autor a popis:

Austin Milli D., Pragma, 170 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha Léčivé koupele nabízí pokyny a předpisy pro použití esenciálních olejů v koupelích, jimiž lze zmírnit celou řadu fyzických a duševních stavů, včetně deprese, závislosti na škodlivých látkách, stresu, alergií, hyperaktivity, nespavosti, nemoci z ozáření a traumat vyvolaných pohlavním zneužíváním. Jde o první knihu zaměřenou na použití esenciálních olejů k léčbě energetického pole, které obklopuje fyzické tělo každého člověka. Při jeho poškození dochází ke snížení tělesné vitality, omezení fyzickésíly a zhoršení celkového zdravotního stavu.
Terapie esenciálními oleji je doplňkovou metodou, kterou lze při odstraňování fyzických příznaků použít vedle konvenčních způsobů léčby. Kniha Léčivé koupele uvádí předpisy určené k léčbě fyzických nemocí, a navíc vysvětluje podstatu systému čaker a energií v lidském těle, čímž pacientovi umožňuje pochopit skutečnou podstatu nemoci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčivé koupele - Terapie esenciálními oleji pro vyvážení tělesné energie