Legal English

Kód: 8721206

Úplný název:

Legal English (Přidalová Eva, Tozzi Kamila): Part I

Autor a popis:

Přidalová Eva, Tozzi Kamila, Leges, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nově zpracovaná učebnice právnické angličtiny je určena zejména studentům práva, aplikované lingvistiky, tlumočníkům a překladatelům. Jejím cílem je poskytnout studentům základy právnické angličtiny potřebné pro jejich budoucí profesní rozvoj, zároveň se snaží rozvíjet znalosti obecného jazyka. Jednotlivé lekce obsahují texty s právní tématikou, klíčová slovíčka, případy z právní praxe, otázky k zamyšlení a několik druhů cvičení. Některé úkoly studenty motivují ke srovnání českého právního systému s anglo-americkým systémem common law.

Učebnice je rozdělena na dva díly, z nichž předkládáme první, který je zaměřen na ústavní právo, trestní právo, právo civilních deliktů (tzv. torts) a rodinné právo.

Uživatelskou přitažlivost umocňují obrázky a veselé ilustrace.

This reedited textbook of legal English is suitable for students of law, applied linguistics, translators and interpreters. It is aimed at providing students with necessary background in legal English for their professional development, as well as improving general language skills. The lessons include legal texts, key terms, cases, problems followed by questions or tasks and wide range of interactive exercises. Some tasks encourage the student to compare the Czech legal system with the Anglo-American common law system.

The textbook is divided in two parts. Now presented part I comprises constitutional, criminal law, law of torts and family law.

Use appeal intensify pictures and joyful illustrations.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Legal English do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Legal English.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Legal English (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Legal English bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Legal English doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina