Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti

Kód: 8692020

Úplný název:

Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti (kol.):

Autor a popis:

Kol., Lexis Nexis, 232 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
292 Kč (360 Kč)
  / ks  
koupit
 

První titul nové edice věnované ekologickým otázkám se zabývá otázkou vztahu udržitelného rozvoje, tedy ohleduplnosti k životnímu prostředí, a ekonomických politik, které jsou v současnosti založeny na maximalizaci ekonomického produktu a zisku. Autor ovšem nezůstává u konstatování aktuálního špatného stavu v této oblasti, ale na řadě příkladů a metod ukazuje konkrétní přístup k řešení souvisejících problémů (odpadové hospodářství, úspory energie, obnovitelné zdroje, atd.). Dokazuje, že existují možnosti a legislativní nástroje, jak snižovat zátěž, kterou současně klademe na přírodu, a přitom udržovat ekonomický rozvoj i zlepšovat životní podmínky a vůbec život většiny lidí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Legislativa udržitelného rozvoje a nové podnikatelské příležitosti