Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku

Kód: 7336817

Úplný název:

Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku (Dahlke Ruediger): Jak se odpoutat, posílit pradávnou duveru a žít v tomto okamžiku

Autor a popis:

Dahlke Ruediger, Fontána, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vznášet se nebo dokonce létat...O tom lidé snili odjakživa. A mystici a duchovní mistři všech dob se snažili popsat pocit extáze a absolutní svobody.

Duchovní tradice vycházejí z toho, že prožitek splynutí s jednotou je od reality na určitých místech oddělený jen tenkou vrstvou. To nám umožňuje jí proniknout čistě teoreticky, ale i prakticky. Právě o tato místa, kde je membrána kosmického prožívání transparentní, jde v této knize: o zprostředkování cviků a návodů, jak na okamžiky prožívat lehkost bytí, tušit příchuť věčnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku