Lékařský román

Kód: 7272583

Úplný název:

Lékařský román (Korhonen Riku):

Autor a popis:

Korhonen Riku, Dauphin, 432 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Velkolepý román finské vycházející liteární hvězdy na pomezí porna, příručky uživatele ketaminu a existenciální sondy euroamerické civilizace, vše patřené vypouklým zrcadlem Finska. A to vše v postmoderním hávu, inu hledejte pravého lékaře této civilizace!

Lékařský román je mistrným vylíčením lásky, smrti a politiky. Vypráví příběh čtyř propletených osudů na hranicích jednoho impéria.
Konec roku 2003 je v mnoha ohledech horký a intenzivní, z hlediska politiky i života jednotlivců. V Iráku slibují západní armády provázení obyvatel na cestě k demokracii a kapitalismu. Daleko od tohoto bojiště, v severoevropském přístavním městě, tráví výzkumný pracovník, třicátník Niklas, čas popíjením a obavami o přítelkyni Innu, jejíž otec umírá na rakovinu. Jedné noci uzří Niklas vizi, která jej promění. Uvěří, že nalezl lék na Inniny obavy. Ale Niklas musí čelit skutečnosti, že dosahy vlastních činů nelze vždy předpovědět.

Ve své třetí, bravurně napsané novele, skládá finský autor Riku Korhonen dohromady nezapomenutelným způsobem spletitý příběh, poutavou analýzu mediální války a romantický text prostoupený jemným humorem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lékařský román do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lékařský román.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lékařský román (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lékařský román bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lékařský román doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Lékařský román