Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou

Kód: 2436551

Úplný název:

Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou (Vondruška Vlastimil): Plzenské mordy, Nepohrbený rytír, Prípad s alchymistou

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, MOBA, 372 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
263 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. V případu Nepohřbený rytíř musí objasnit podivnou smrt zemana, který opověděl nepřátelství svému mocnému sousedovi. Třetí Případ s alchymistou zavádí královského písaře do severních Čech, kde žije tajemný muž, který údajně objevil tajemství výroby zlata.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Letopisy královské komory I. - Plzeňské mordy / Nepohřbený rytíř / Případ s alchymistou