Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo

Kód: 7370306

Úplný název:

Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo (Tracy Brian): Jak dosáhnout rychleji vetších cílu, než se vám kdy snilo

Autor a popis:

Tracy Brian, Synergie, 168 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Opravdovým tajemstvím úspěchu je to, že život je jako cesta letadlem na dlouhou vzdálenost. Nejprve si musíte určit, kam chcete dorazit, nastoupit do letadla a odstartovat k cíli a dopředu vědět, že 99 procent času se budete od kurzu odchylovat.
Na cestě k tomu, abyste byli šťastnější, zdravější a vedlo se vám lépe než dosud, musíte učinit dvanáct kroků. Tím, že podle nich budete postupovat, dostanete svůj život plně pod kontrolu a zaktivizujete veškeré své duševní síly. Stane se tím, kým jste se chtěli stát, a tak posílíte šanci, že cíle podle svého plánu dosáhnete. Letový plán Briana Tracyho vám ukáže, jak do svého cíle bezpečně a rychleji, než se vám kdy snilo, doletět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Letový plán - Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo