Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM

Kód: 8706225

Úplný název:

Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM (autorů Kolektiv):

Autor a popis:

Lingea, 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 323 Kč (1 890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši.

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu.

Původní autorské dílo firmy Lingea. Všeobecný slovník středního rozsahu nabízí na obou stranách přes 97 000 nejfrekventovanějších hesel.
Hesla jsou kromě překladů a významových upřesnění doplněna o velké množství užitečných příkladů z reálného života i s jejich překlady do češtiny. Nechybí ani ustálená spojení a idiomatické obraty, které jsou ve ruštině hojně užívány. Po stránce uživatelských funkcí nabízí slovník ozvučená ruská hesla namluvená rodilým mluvčím, jež vám usnadní osvojit si ruskou výslovnost.
Zcela unikátní je původní ruské tvarosloví (morfologie) umožňující najít ruské slovo v jakémkoli jeho tvaru, což spolu s kvalitním fulltextovým vyhledáváním poskytuje uživateli prakticky neomezené vyhledávací možnosti v textu. K dispozici je též funkce učení a zkoušení na základě předdefinovaných tematických okruhů z nejrůznějších oblastí života. Slovník ocení všichni, kdo se ruštinu učí nebo s ní začínají, ale také středně pokročilí uživatelé jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ruština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Ruština / Lexicon 5 Ruský velký slovník - CD ROM