Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM

Kód: 8706279

Úplný název:

Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM (kol.): Lexicon 5

Autor a popis:

Lingea, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 342 Kč (1 890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořádně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má mnoho nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši (mouse-over).

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi "klasickou" aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (Windows XP a novější), Linux a Mac OS X. K dispozici je také varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu. U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením).

Slovník je původním autorským dílem firmy Lingea. Obsahuje přes 98 000 nejfrekventovanějších slov a je tak největším polsko-českým, česko-polským elektronickým slovníkem na našem trhu. Hesla jsou, kromě překladů a významových upřesnění, doplněna o velké množství užitečných příkladů z reálného života, nechybí ani ustálená spojení a idiomatické obraty. Zcela unikátní je morfologické vyhledávání umožňující najít slovo v jakémkoli jeho tvaru, což spolu s kvalitním fulltextem poskytuje uživateli prakticky neomezené možnosti hledání slovních spojení apod. K dispozici je také funkce učení a zkoušení na základě předdefinovaných tematických okruhů z nejrůznějších oblastí života.

Slovník se jistě stane šikovnou pomůckou nejen pro pokročilé uživatele jazyka, ale ocení jej i ti, kdo se polštinu učí nebo s ní začínají.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM