Líbánky se smrtí

Kód: 7033941

Úplný název:

Líbánky se smrtí (Jardine Quintin):

Autor a popis:

Jardine Quintin, Olympia, 208 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
21 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Soukromý vyšetřovatel Oz Blackstone, příležitostný herec, hlasatel wrestlingových zápasů i rozhlasový komentátor, se podruhé oženil a se svou druhou ženou, Primaverou, touží prožít líbánky ve vesničce l'Escala na španělském pobřeží Costa Brava. Už jednou tu s Prim prožil několik příjemných měsíců, na které stále vzpomíná.
Nedlouho po příjezdu koupí vilu, která patřila záhadně zmizelému francouzskému obchodníkovi. Idylu naruší nález mrtvoly na dně soukromého bazénu a Oz je vtažen do vyšetřování. Postupně odkrývá nitky komplikovaného spojenectví mezi policií a obchodníky s bílým masem, kteří vydělávají obrovské peníze na dodávání prostitutek do místních bordelů. Zákonitě se vynořuje myšlenka, zda bývalý majitel víly měl se zločinem také něco společného.
Příběh psaný v lehkém tónu postupně s rozvíjejícím se pátráním příbližuje i osobní život svérázného vyšetřovatele. Autor vtipně vykresluje typické postavičky polosvěta, zkorumpovanost policie i Ozovo manželství s Prim.
Pátrání dramaticky vrcholí za bouřlivé noci na skalním útesu. Záhadu se sice podaří vysvětlit, ale otevřený konec Ozových osobních dobrodružství dává tušit bohatou látku pro další pokračování série.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Líbánky se smrtí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Líbánky se smrtí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Líbánky se smrtí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Líbánky se smrtí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Líbánky se smrtí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi