Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami

Kód: 2425301

Úplný název:

Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (Parker Steve):

Autor a popis:

Parker Steve, Universum, 288 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a nehty, jejich funkci i onemocnění. Nové vydání je oproti původnímu rozšířeno o 32 stran a doplněno nejnovějšími poznatky medicíny. Svým srozumitelným podáním je publikace vhodná pro nejširší veřejnost, stejně jako pro profesionální zdravotníky a fyzioterapeuty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami