Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD)

Kód: 2422211

Úplný název:

Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD) (Parker Steve):

Autor a popis:

Parker Steve, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
639 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a nehty, jejich funkci i onemocnění. Svým srozumitelným podáním je vhodná pro nejširší veřejnost, stejně jakož i pro profesionální zdravotníky a fyzioterapeuty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami (+ DVD)