Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku

Kód: 2422669

Úplný název:

Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku (Carterová Rita):

Autor a popis:

Carterová Rita, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
639 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mozek je nejsložitější orgán v těle a pravděpodobně nejsložitější systém, který člověk zná. Encyklopedie shrnuje srozumitelným způsobem dosavadní poznatky o lidském mozku a ve spojení s unikátními, počítačově vytvořenými 3D obrazy a úchvatnými mikrofotografiemi do nejmenších podrobností představuje jeho anatomii, činnost i onemocnění. Je nepostradatelným pomocníkem studentů a zdravotnických pracovníků a spolehlivou příručkou pro celou rodinu. Vychází ve stejné edici jako Lidské tělo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Lidský mozek - Obrazový průvodce stavbou, funkcí a nemocemi mozku