Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ

Kód: 7397119

Úplný název:

Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita): Ucebnice ceského jazyka pro 1. rocník ZŠ (genetická metoda); 2. díl

Autor a popis:

Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita, Klett, 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
51 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Druhá část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které děti plynule přechází z velkých tiskacích písmen k četbě a zápisu písmen malých. Základní myšlenkou učebnice je seznámit žáky s dalšími podobami písma a rozvíjet dále jejich čtenářské dovednosti. S učebnicí je možné pracovat až do konce školního roku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ