Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb

Kód: 7252660

Úplný název:

Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb (Sarid Jišaj):

Autor a popis:

Sarid Jišaj, Práh, 156 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 26.10.2016
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z působení v izraelských zpravodajských službách. Čtivý a napínavý thriller získal řadu ocenění včetně francouzské Le Grand Prix de Littérature Policiere.

Hlavní hrdina, vyšetřovatel izraelské tajné policie, se denně setkává s hrozbou terorismu – jeho povinností je bránit a předcházet útokům. Práce ho zcela pohlcuje, ale zákonitě i mění, neboť vyšetřovací metody jsou někdy velmi drsné.
Na začátku příběhu dostává nový, mimořádný úkol, o jehož hlavním cíli není zpočátku přesně informován. Při této práci se náhle stírají jasné hranice mezi vyšetřovatelem a vyšetřovaným, přítelem a nepřítelem, kdy nebezpečí nepředstavují jen arabští sebevražední teroristé, ale možná i židovská intelektuálka a její přítel, nemocný arabský básník. Hrdina přestává vnímat svět černobíle a dostává se tak do neřešitelného morálního dilematu.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb