Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině

Kód: 2461910

Úplný název:

Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině (Hasilová Helena): Nácvik ústního a písemného referátu na ceské vysoké škole v cesko-nemeckém interkulturním prostredí

Autor a popis:

Hasilová Helena, Karolinum, 232 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Hlavním cílem jazykové výuky by měla být v současné době pro absolventa vysoké školy schopnost připravit ústní referát a přednést jej na semináři či konferenci, obhájit v něm, případně v následné diskusi, vlastní názor a sestylizovat na jeho základě příspěvek do sborníku. Jen za této podmínky je možné prezentovat v zahraničí výsledky výzkumu českých odborných pracovišť tak, aby ?nezapadly?, nýbrž byly na mezinárodní úrovni dále rozvíjeny, případně finančně podpořeny. Kultivovaný, přesný a jednoznačný jazykový projev je žádoucí i pro prezentaci nejrůznějších projektů, které se předkládají k posouzení v písemné podobě a u nichž je nepostradatelná ústní obhajoba.
Tyto požadavky kladou vysoké nároky na práci učitele i studentů. Obě strany si musí být vědomy toho, že není zcela samozřejmé, že student, který poměrně dobře ovládá německou gramatiku a základní a odbornou slovní zásobu, také vhodně stylizuje a je schopen vystoupit před posluchače.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Lingvodidaktické problémy výuky odborného vyjadřování v němčině