Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl

Kód: 7289233

Úplný název:

Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl (kol.):

Autor a popis:

Kol., NOVÁ ŠKOLA, 60 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
74 Kč (75 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hello, I´m a Teddy Bear… takto vás na začátku naší pracovní učebnice vítá nový plyšový kamarád žáků, medvídek Sam. Moc rád zpívá, jeho písničky vás naučí rychle a snadno zvládnout základní fráze a mluvnické učivo. Při pohybových rozcvičkách se Samem si s písničkami a básničkami žáci zafixují správnou výslovnost slov. S maňásky medvídky z rodiny Sama si zahrajete divadlo a naučíte se tak plynule konverzovat. Medvídek si pro vás připravil i spoustu zábavných her a cvičení, při kterých si snadno a rychle osvojíte novou slovní zásobu. Ve svých vzpomínkách se průběžně vrací a připomíná tak žákům vždy na dvou opakovacích stranách každé kapitoly pravidelně už probrané učivo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Listen and play Učebnice anglického jazyka 1.ročník 1 díl