Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové

Kód: 2422548

Úplný název:

Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové (Schmidtová McKenna Shannon, Rendonová Joni):

Autor a popis:

Schmidtová McKenna Shannon, Rendonová Joni, Universum, 368 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Často se říká, že dobrá kniha vezme čtenáře tam, kde ještě nikdy nebyl, a tahle k nim určitě patří. Milovníky literatury totiž provede po více než pěti stech místech v Evropě a USA, jež měla zásadní význam pro tvorbu slavných autorů. Chcete-li se něco dozvědět o krajích, kde pobývali a v nichž čerpali inspiraci vaši oblíbení spisovatelé a básníci, tento průvodce by neměl ve vaší knihovně chybět. Bude vám dobrým společníkem nejen na cestách, ale i za poklidných večerů u domácího krbu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Literární toulky světem - Průvodce po literárních pamětihodnostech od Bathu Jane Austenové